ÜRETİM HATTI

Makineler

AR-EKS Otomotiv bünyesinde yer alan tüm makineler, kalıplar ile özel takım ve aparatlar yeni teknoloji ürünü olup, seri imalat prosedürlerine, uluslararası standartlara uygundur.

Makine parkurumuz CNC tornalar, CNC dik işleme merkezi, ovalama tezgahları, özel tasarlanmış tezgahlar, matkaplar, eksantrik presler, hidrolik presler, anahtar ağzı açma tezgahları, özel olarak dizayn edilmiş montaj ve kalite kontrol ekipmanlarından oluşmaktadır.

Son Teknoloji

Uluslararası standartlar ve gelişen teknoloji çerçevesinde ürünlerimiz üzerinde soğuk haddelenmiş aşıklar, kafa şişirme yöntemi ile indüksiyon fırınlarında kontrollü bir şekilde tavlanan çelik malzemelerin elektroerezyon teknolojisi ile yapılmış kalıplarda dövülerek şekillendirilmesiyle imal edilen dövme komponentler kullanılmaktadır.

Ürünlerimizde kullanılan tüm hammadde, yarı mamul vb. girdiler ve ürün tasarımları güncel uluslararası standartlara % 100 uyumludur.

2008 yılından beri AR-EKS bünyesinde satın alma sürecinden, tasarım, imalat, satış ve satış sonrası destek aşamasında kadar yaşanan tüm süreçlerde uluslararası standartlar çerçevesinde, ERP yazılım sistemi uygulanmaktadır.

Deneyim

Üretim, yönetim, pazarlama, satış ve satış sonrası servis kadromuz konusunda eğitilmiş, deneyim sahibi, uluslararası profesyonel yönetim ve düşünme yetisine sahip bir ekipten oluşmaktadır.

AR-EKS’in tüm hammadde ve yarı mamul tedarikçileri konularında sektör lideri, ISO 9001:2015 sertifikası sahibi seçkin firmalardır.